Kent Haber Ajansı

Kentlerin haberi bu ajansta: Kent Haber Ajansı
Kent Haber Ajansı, doğru, tarafsız ve güncel haberleri sunma misyonu ile çıktığı yola devam ediyor. Çevrim içi habercilik konseptini objektif yayın vizyonu ile birleştiren ajans, her kategoride duyulması gereken haberleri okuyucusuna sunuyor.
Ulaşılması ve duyulması gereken haberleri kent sakinlerinin bilgisine sunan Kent Haber Ajansı, okuyucu kitlesini her geçen gün büyütüyor. İlkelerinden ve değerlerinden taviz vermeden yayın yapan ajans; politikadan magazine, sanattan pandemiye, dünyadan magazine her kategoride güncel haberler üretiyor.
İnternet haberciliğinde en çok takip edilen haber ajansı olma vizyonu taşıyan Kent Haber Ajansı, haberleri manipüle etmeden ulaştırmaya aracılık ediyor. Gözden kaçan haberleri yorum katmadan okuyucuya ulaştırıyor. İnsanları küçümsemeden habercilik yapma örneği sergileyen ajans, okuru yönlendirmeden ve hüküm vermeden halkı aydınlatma misyonunu yerine getiriyor.
Ajansın internet portalında her ilden ve her bölgeden haberler yer alıyor. Portalı ziyaret eden okuyucular, güncel haberlerle birlikte yapay zeka destekli arama algoritması sayesinde geçmiş haberlere de kolaylıkla ulaşabiliyor. Haber yayınları, yasalara ve telif düzenlemelerine uygun yayıncılık prensibi ile yapılıyor. Alıntı haberlerde ilgili sitelere yönlendirme yapılıyor. Haberler, sorgulamadan sade bir dil ile hazırlanıyor.
En güvenilir haber portalı olmayı hedefleyen Kent Haber Ajansı, zorlu habercilik ekosisteminde ilkeleri ile emin adımlarla yürüyor.

Kent Haber Ajansı

Başa dön tuşu